Ubytování v Lednici

Vítejte v našem  rodinném penzionu Lichtenštejnské domky, který se nachází v samém srdci obce Lednice přímo u zámeckého parku a lednického zámku.

Nabízíme vám ubytování, kde vás čeká klid a krásný výhled do parku, s dostatkem soukromí a přitom přímo v centru obce.

Jeho ideální poloha v malebném koutu Jižní Moravy vybízí k nejen příjemnému odpočinku, ale i k prožití aktivní dovolené.

Apartmány jsou vybavené kuchyňkami, což vám umožní připravit si vlastní snídani a na oběd můžete zajít do některé z restaurací v okolí penzionu.

Pokoje jsou nadstandartně vybavené a klademe velký důraz na zdravé spaní, proto jsme kované postele pořídili od české firmy IRON ART, lůžkoviny a matrace zakoupili od renomovaných českých firem.

Věříme, že si Lednici a jeho okolí zamilujete, a budete se sem rádi vracet.

V našem penzionu pro vás máme nachystané venkovní posezení s možností vlastního grilování, můžete parkovat auta a kola na uzamčeném pozemku, pro děti je na zahradě trampolína, prolézačky, pískoviště.

Obec Lednice nabízí velké množství kulturního a sportovního vyžití, např. zámek s rozsáhlým zámeckým parkem, Janův hrad, Minaret,  lázeňské procedury v místních lázních, tenisové a squashové kurty, jízdy na konících a kočárem s koňským spřežením, výlety lodičkami k Janovu hradu a k Minaretu, cykloturistické stezky, sportovní střelnice a kuželna.

Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu, který byl zapsán v roce 1996 na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářským parkem celé Evropy, nachází se zde velké množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

V jeho blízkosti se nachází spousta dalších zajímavých míst, např. chráněná krajinná oblast Pálava a vodní nádrž Nové Mlýny, krásné městečko Mikulov, město Břeclav a lužní lesy s loveckým zámečkem Pohansko, termální koupaliště v nedalekém rakouském Laa a. d. Thaya nebo nový Aqualand Moravia v Pasohlávkách.