Nabídka možností

Co u nás můžete podniknout?

  • každý má samostatné venkovní posezení s možností vlastního grilování
  • parkování na uzamčeném pozemku
  • úschova jízdních kol v uzamčené kolárně
  • pro děti je na zahradě dětské hřiště
  • možnost vystavení dárkového poukazu na ubytování na konkrétní nebo otevřený termín, po zaplacení vám jej pošleme poštou

Obec Lednice nabízí velké množství kulturního a sportovního vyžití, např. zámek s rozsáhlým zámeckým parkem, Janův hrad, Minaret, lázeňské procedury v místních lázních, tenisové a squashové kurty, jízdy na konících a kočárem s koňským spřežením, výlety lodičkami k Janovu hradu a k Minaretu, cykloturistické stezky, sportovní střelnice a kuželna.

Lednice je součástí Lednicko-valtického areálu, který byl zapsán v roce 1996 na Seznam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Je největším přírodně krajinářským parkem celé Evropy, nachází se zde velké množství cizokrajných dřevin a romantických staveb.

V jeho blízkosti se nachází spousta dalších zajímavých míst, např. chráněná krajinná oblast Pálava a vodní nádrž Nové Mlýny, krásné městečko Mikulov, město Břeclav a lužní lesy s loveckým zámečkem Pohansko,  termální koupaliště v nedalekém rakouském Laa a. d. Thaya nebo nový Aqualand Moravia v Pasohlávkách, jeden z nejmodernějších aquaparků v ČR.